Nieuw 2025

NRS Pilot Mes

Artikelnummer: 47300.03
Artikel 2 van 181
€ 54,95 (inclusief btw)
Overzicht

NRS Pilot Mes

 Professionele hulpverleners en recreatieve watersporters zijn dol op de extra lengte en praktische eigenschappen van het Pilot Mes 

Speciaal ontworpen voor reddingsacties op water, maar zo veelzijdig dat u er een wilt voor uw reddingsvest, de auto, uw EHBO-kit en de garage.

  • Een uitstekend mes voor varen en reddingsacties in zoet water. Voor gebruik in zout water kiest u het NRS Titanium Pilot Knife.
  • De platte, snel te openen Thumbs Up Sheath™ bergt vaste messen veilig op en kan met één handbeweging worden losgemaakt.
  • De schede wordt stevig bevestigd aan een veiligheidslipje voor reddingsvesten; een bevestigingspunt voor een koord op het handvat van het mes beschermt extra tegen verlies van een mes in ruw water.
  • Het bevestigingspunt voor een koord aan het uiteinde van het handvat biedt watersporters de mogelijkheid om het mes extra te beschermen tegen verlies in ruw water wanneer het aan het koordje is bevestigd.
  • Voorzien van een sleutel voor de zuurstoftank in het midden van het handvat.
  • De gedeeltelijk gekartelde rand voldoet aan al uw snijbehoeften. De 'omgekeerde schelpvormige' vertanding vergemakkelijkt het doorsnijden van taaie vezels.
  • Een asymmetrische handgreep en lemmet, samen met de stompe punt, zorgen voor een goede lemmetoriëntatie en helpen blessures te voorkomen.
  • De schuine rand langs de bovenkant van het lemmet zorgt voor een veilige plaatsing van de duim en voorkomt wegglijden.
  • De handgreep van glasvezelversterkt polypropyleen is voorzien van een rubberen laag voor een comfortabele grip en maximale controle over het lemmet in natte omgevingen.

Specificaties

  • Gewicht:
    • Totaal: 125 g
    • Mes: 104 g
    • Schedule: 21 g
  • Lemmetmateriaal: 420 HC roestvrij staal
  • Materiaal handgreep: Glasvezelversterkt polypropyleen met rubberen overlay
  • Materiaal behuizing: Glasvezelversterkt polypropyleen met rubberen contactpunten
  • Totale lengte: 18 cm
  • Lemmetlengte: 9 cm
  • Lemmetrand: Glad en gekarteld
  • Lemmetpunt: Stomp:
    • Trommelpolijstmes
    • Glasvezelversterkt polypropyleen met rubberen overlay handgreep
    • Gebogen langs de lemmetrand
    • Thumbs Up™-schede
    • Zuurstofventielsleutel

Opmerkingen:

Gebruik een T6 Torx-sleutel om de draagclip op uw Pilot Access Knife te plaatsen. Gebruik GEEN kruiskopschroevendraaier of ander gereedschap. Dit kan de koppen beschadigen, waardoor de garantie vervalt.

Verschil NRS Co-Pilot mes en NRS Pilot mes: zie kennisbank Canyoning / Verschil NRS Co-Pilot mes en NRS Pilot mes

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2013 - 2025 CanyonZone | sitemap | rss