Verhuur van materiaal
HUREN, HOE WERKT DAT?
Verhuur canyoning, speleo en klettersteigsets
CanyonZone beschikt over een assortiment canyoning, speleologie en klettersteigmaterialen voor in de zomer en winter die je kunt huren. Al onze materialen zijn van de A-merken en goed onderhouden. Zo bent je altijd verzekerd van een betrouwbare uitrusting voor al jouw bergsport activiteiten.
Wat kan ik huren?
Producten reserveren en bestellen via onze webwinkel is de meest gebruikte manier om een uitrusting samen te stellen.
In het menu op de homepagina vind je de verhuur sectie. Hier vind je op eenvoudige wijze welke materialen er bij CanyonZone allemaal gehuurd kunnen worden. Bij ieder product vindt tevens de prijs voor de huur voor een week. Na de week gaat de gereduceerde prijs per dag na de eerste volle week huur erbij komen.
Bent je op zoek naar iets anders of heb je specifieke vragen neem dan gerust contact op voor de mogelijkheden. Dit is mogelijk per mail info@canyonzone.com of telefonisch ( 06 2023 7357 )
Ga je met een groep materialen huren of een langere periode weg dan maken wij graag een passende offerte voor jou. Stuur een e-mail naar verhuur@canyonzone.com onder vermelding van eventuele al voorbereidde offerte en jouw naam.
Reserveren
Door een reservering te maken ben je ervan verzekerd dat de materialen in de door jou gewenste periode voor je beschikbaar zijn. Met name rond de vakantieperiodes en dan bij voorkeur drie tot vier weken voor jouw geplande vertrekdatum.
Reserveren doet je het makkelijkst door een order te plaatsen via de website. Je kunt ook een e-mail sturen naar verhuur@canyonzone.com met melding van "Reservering" en jouw naam in het onderwerpveld van jouw email.
Neem aub in de mail de volgende informatie zo volledig mogelijk op zodat wij je zo goed mogelijk kunnen helpen:
- Je naam, adres en telefoonnummer.
- NKBV-lidnummer (indien van toepassing)
- Datum van ophalen en terugbrengen.
- Overzicht van de gewenste materialen en aantallen. (Bij voorkeur ook een indicatie voor maten).
- Of de materialen opgestuurd moeten worden. Geef in dat geval het juiste verzendadres op waar iemand de gehele dag is om het aan te nemen. Dat kan ook een werkadres of ophaallocatie zijn.
Nadat jij een reservering hebt geplaatst ontvangt je een bevestiging van de reservering per mail met alle benodigde informatie.
Wijzigen / annuleren
Je kunt altijd materialen aan jouw reservering toevoegen of een reeds gereserveerd item weer schrappen. Deze wijzigingen kun je doorgeven per mail, neem in jouw email aub de laatste 5 cijfers van het referentienummer op jouw reservering op. Indien je de gehele reservering wenst te annuleren houdt dan daarbij wel rekening met het volgende:
- Annuleren meer dan 7 dagen voor datum van ophalen: € 12,50 administratie kosten
- Annuleren tussen 2 en 7 dagen voor datum van ophalen: 50% van de huurprijs
- Annuleren minder dan 2 dagen voor datum van ophalen: 100% van de huurprijs
Voor meer details verwijzen wij u naar de Algemene voorwaarden van CanyonZone
De verhuurperiode is van de dag dat de huurmaterialen worden opgehaald tot en met de dag dat de huurmaterialen bij CanyonZone terug zijn (persoonlijk afgegeven of per post). Dus van vertrek tot en met terugkomst is de verhuurperiode waar je voor betaald.
Alle huurartikelen kunnen gepast en afgehaald worden of verzending naar een adres binnen NL, Belgie en Duitsland (de verzendkosten komen bij de huur).
Een borg wordt gevraagd. Alles in goede staat terug ontvangen dan wordt de borg teruggebetaald.
Vermeldt de tennaamstelling en Bankrekeningnummer bij retourzenden. Voor retourzenden zie: Retourneren en ruilen
Op evenementen waar CanyonZone bij aanwezig is kan ook gebruik gemaakt worden van verhuurmateriaal. Er dient vooraf een afspraak gemaakt te worden.
Zie de aankomende evenementen waar CanyonZone deelneemt op Facebook.